Вітаємо Вас, Гость

Світ дитинства – казка кольорова,
Світ дитинства – мрії й чудеса,
Де сміється доля, де співає слово,
Де впірнає сонце в небеса.
 
                                      

Саме в Макарівському Центрі творчості дітей та юнацтва ім. Данила Туптала на вас чекає подорож у казковий світ дитинства і юності, світ мрій та надії.

Тут є все, чого прагне дитяча душа: музика, танець, пісня, театр, декоративно-прикладне мистецтво, маленькі наукові відкриття та багато іншого. 

Наш Центр дістав назву Центр творчості дітей та юнацтва ім. Данила Туптала. 16 червня 2001 року відбулася презентація нашого закладу, якому було присвоєно ім'я нашого земляка – великого історика, політичного діяча, поета, педагога...

Сьогодні в ЦТДЮ ім. Данила Туптала працює 38 гуртків, де займаються  1790 вихованців від 5 до 18 років. 

Центр творчості – це навчально-виховний заклад додаткової освіти, розвитку творчих здібностей дітей, підлітків і молоді. 

Особливу увагу Центр приділяє задоволенню потреб молоді в додатковій освіті.

Вже 12 років працює у цтдю наша літстудія. Виховаців "Сузір'я" знають не лише на макарівщині, але й на київщині та за її межами. 

Учасники і переможці багатьох  районних, обласних і  всеукраїнських літературних фестивалів - вони прославляють наше рідне полісся у віршах 10 літературних альманахів студії та багатьох власних збірках поезій.

Керує студією директор центру, член міжнародної асоціації письменників, голова київської обласної організації "Конгрес літераторів України", відомий поет Ігор Годенков.