Вітаємо Вас, Гость
Главная » 2017 » Березень » 28 » літературний фестиваль BOOK ФЕСТ
11:39
літературний фестиваль BOOK ФЕСТ
25 березня у смт Бородянка відбувся літературний фестиваль BOOK ФЕСТ, в якому прийняли участь поети Києва та Київщини, відомі книжкові видавництва, відомі та місцеві артисти, творчі колективи, делегації з Києва та Київської області. Макарівщину на цьому мистецькому святі представляли секретарь селищної ради Наталя Островська, поети Ігор Годенков та Галина Герасименко, чоловічий гурт "Козацькі джерела"
Спілку письменниківна заході представляли Вікторія Осташ, Антоніна Спиридончева, Наталка Поклад, Антонія Цвід, Валентина Козак, Василь Фольварочний, Володимир Шовкошитний (також він представляв видавництво "Український пріоритет"), Сергій Куліда, Голова Спілки Михайло Сидоржевский. Газету "Літературна Україна", яка напередодні відзначила 90-річчя, а нині стала "медійним партнером" фесту, представляв її головний редактор Станіслав Бондаренко.
Мав кілька виступів "народний декламатор" творів Шевченка Олександр Ліщенко. Видавництво "Самміт-книга" привезло своїх авторів: поетку Ірину Карпінос, заслуженого тренера з боксу Михайла Зав’ялова та композитора і "золотого гуся" Володимира Бистрякова.
Програма заходу була дуже насиченою, це: відкриття фестивалю, прес-конференція та бліц-інтерв’ю з видатними письменниками, концертна програма, історично-мистецький лекторій, презентація проекту «Веселкові обереги Київщини», бліц-інтерв’ю з письменниками Бородянського району,«Зростаємо з книгою!» - урочисте та пам’ятне висадження дерев учасниками фестивалю, дискусійний майданчик, екскурсія до Краєзнавчого музею Бородянщини, Старт створення «Книги твоїх малюнків», майстер-класи та розваги для дітей, читання казок і віршів, ігри, відео - презентація дитячої книги І.Мацкової та О.Угнівенко «Казковий подарунок», конкурс-вікторина «Книга - дітям кращий друг», концертна програма, презентація дитячої книги В. Купрієнка, майстер-класи, аквагрим, конкурси, а також:
Гала-концерт Фестивалю за участі митців, зірок театру та естради, артистів Бородянського району та Макарівського гурту «Козацькі джерела» , нагородження учасників фестивалю. До речі, дипломом переможця фестивалю «За кращу поетичну збірку» на заході було нагороджено макарівського поета Ігоря Годенкова.

По закінченню фестивалю відбулася передача естафети проведення фестивалю до Макарівського району, який услід Бучі та Бородянці матиметь честь приймати літературну Київщину та Національну Спілку Письменників України на гостини.
Просмотров: 98 | Добавил: Avtor | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]